Імунохроматографічні тести (ІХА)
Імунохроматографічний тести ІХА на мікотоксини

Імунохроматографічні тести (ІХА), або швидкі тести – це сучасний метод експрес-діагностики. У методу є ряд переваг: низька вартість аналізу, висока вірогідність (99,9%), простота використання і швидкість отримання результату (10–20 хв). В основі ІХА лежить високоспецифічна реакція антиген-антитіло. Детектувати результати аналізу можна двома способами – якісним (візуальний, без використання обладнання) і напівкількісним (наприклад, із використанням LFD-рідера для SmartStrip).

Мікотоксини – токсичні хімічні речовини, що продукуються деякими видами грибів, які вражають зернові культури як на полях, так і після збору врожаю. Вони представляють серйозну небезпеку для здоров'я людини і тварин, потрапляючи в організм з їжею, виготовленою з ураженої сировини. Національні та міжнародні організації постійно оцінюють небезпеку, яку представляють мікотоксини, а також встановлюють норми максимально допустимого їх вмісту в продуктах. У багатьох країнах світу існують законодавчі обмеження для афлатоксину і охратоксину – найбільш токсичних і широко розповсюджених мікотоксинів.

«Eurofins Technologies» була заснована в 1987 році та є однією з найбільш динамічних європейських компаній.

Міжнародна мережа Eurofins Technologies

У 2016 році до міжнародної мережі «Eurofins Technologies» увійшла компанія «Tecna», яка спеціалізується на розробці та виробництві тест-систем для контролю якості харчових продуктів.

Тест-системи компанії «Tecna» використовують в лабораторіях «Eurofins Technologies» в усьому світі, що є гарантією проведення якісного аналізу й точних результатів.

Eurofins Tecna

Серія Smart Strip

Експрес тести для визначення мікотоксинів Серія Smart Strip

Експрес-тести для визначення мікотоксинів зручні для швидкого аналізу сировини. Час аналізу триває усього лише 20 хвилин. Інтерпретація результатів можлива 2 способами – візуальним та інструментальним (LAB LFD READING SYSTEM).

Доступні у двох форматах: 20 і 40 тестів в упаковці.

  • Smart Strip ALFA B1
  • Smart Strip ALFA
  • Smart Strip FUMO
  • Smart Strip ZON
  • Smart Strip DON

LAB LFD READING SYSTEM, Tecna Eurofins Technologies

Lab Lfd Reading System, Tecna Eurofins Technologies
  • Дозволяє легко і швидко зчитувати експрес-тести Smart Strip для аналізу мікотоксинів
  • У комплект до рідера входить спеціальний адаптер для позиціонування 5 касет і зручне програмне забезпечення
Вас також може зацікавити