Фільтрація

Мембранна фільтрація – це метод відділення частинок або молекул від потоку рідини або газу за допомогою напівпроникної мембрани. Мембрана діє як бар’єр, пропускаючи одні молекули й утримуючи інші. Існує кілька різних типів мембранної фільтрації, включно з мікрофільтрацією, ультрафільтрацією, нанофільтрацією та зворотним осмосом. Вибір мембрани й методу фільтрації залежить від властивостей фільтрованого розчину і від бажаного результату. Мембранна фільтрація зазвичай використовується в обробленні води, харчових продуктів і напоїв, а також у медицині.

отримати комерційну пропозицію

Набір для мембранної фільтрації складається з гребінки, фільтротримачів, фільтрів і насосу.

Гребінка EZ-Fit Manifold

Фільтрувальна гребінка EZ-Fit Manifold від Millipore забезпечує легке й безпечне фільтрування зразків. Ця гребінка має унікальний дизайн, що дозволяє легко очищати й автоклавувати.

Можете встановлювати різні адаптери для різних типів лійок і фільтротримачів, чи одноразові, чи багаторазові. Гребінка також оснащена зручними роз’ємами для швидкого під’єднання вакуумного насоса. І завдяки її невеликій висоті гребінку можна легко встановити в ламінарних боксах. Також прилад має зворотний клапан і двоходовий кран.

Технічні характеристики

  • Кількість воронок для фільтрації (1, 3, 6 – залежно від обраної моделі
  • Ручки, крани: алюміній
  • Роз’єми, трубка, клапани: нержавійна сталь 316L
  • З’єднувальні трубки: гнучкий шланг на 10 мм (NPS 3/8 або DN10)
  • Автоклавування: 121 °C, 30 хв

Вакуумний насос для мембранної фільтрації EZ-Stream™

Насос для вакууму EZ-Stream від компанії Millipore був розроблений із метою спростити й збільшити продуктивність роботи в лабораторіях. Завдяки інноваційній конструкції цей насос може бути легко підключений до колектора або фільтраційного апарата, а також працювати як з рідинами, так і з газами. Це дає змогу використовувати його в різних лабораторіях, зокрема мікробіологічних.

Насос EZ-Stream має компактну конструкцію, завдяки чому він ідеально підходить як для робочих столів, так і для використання в умовах ламінарного потоку. Його невеликі габарити зберігають простір у лабораторії та уможливлюють зручне розташування.

Ще однією перевагою насоса є висока виробнича потужність вакууму до 600–700 мбар. Він відповідає нормативним вимогам і проходить перевірку на максимальний вакуум згідно зі стандартом ISO 8199.

Одна з ключових переваг насоса – це легкість обслуговування. Технологія насоса й використані матеріали роблять його надійним і міцним. Мембрана насоса виготовлена з високоякісного хімічно стійкого політетрафторетилена (PTFE), що забезпечує довгий термін служби без необхідності в постійному обслуговуванні.

Характеристики

  • Швидкість потоку: від 3,8 до 4,0 л/хв
  • Висота: 22,2 см
  • Ширина: 19,6 см
  • Довжина: 16,8 см
  • Вага: 1,9 кг