facebook
Сміттєва і олійна домішка, зараженість

Засміченість визначається наявністю олійної та сміттєвої домішок.

Домішки не тільки знижують вихід жиру, але й погіршують його якість. До сміттєвої домішки відносять: мінеральну (земля, пісок, камінчики тощо) та органічну (насіння, зіпсоване самозігріванням або сушінням, обвуглене, прогниле й почорніле); до олійної – насіння бите, роздроблене, поїдене шкідниками, щупле, дрібне, проросле, зі зміненим кольором ядра.

Зараженість – наявність в міжзерновому просторі або всередині окремих зерен живих шкідників (комах або кліщів в будь-який їхнього стадії розвитку). Насіння олійних культур, заражене шкідниками, забороняється використовувати для виготовлення харчових продуктів – воно може завдати непоправної шкоди здоров'ю людини.

Засміченість і зараженість зерна зазвичай оцінюються за допомогою розсівання – систем сит із різним розміром отворів, які здійснюють поступальні, обертальні, коливальні та струшувальні рухи.

отримати комерційну пропозицію

Основне обладнання

Лабораторний розсів

Розсівання лабораторний урл 3

За допомогою розсіву РЛУ-3 можна визначити зараженість сировини комахами і коморними шкідниками в явній формі, сміттєві домішки, фракційний склад, а також якість помелу, що теж нерідко визначає вартість кожної партії продукції. Прилад відрізняється низьким рівнем шуму, а також має систему захисту від пилу і повітря, що виходить від самого пристрою.

Розсів РЛУ-3 використовується в лабораторіях елеваторів, хлібоприймальних і зернопереробних підприємств, на хлібозаводах, в кондитерській, харчовій, комбікормовій й тютюновій промисловості, у сільському господарстві, фармакології та хімічній промисловості.

Прилад складається з: корпусу, робочого столу з пристроєм для установки і кріплення сит, механізму приводу робочого столу, панелі управління на торцевій стінці корпусу розсівання.

Конструкція опор, розташованих на робочому столі, передбачає установку одного або трьох комплектів сит діаметром обичайки 200 мм, що включає три сита, піддон і кришку, або одного комплекту сит діаметром обичайки 300 мм.

Вдосконалене кріплення сит в розсіві РЛУ-3 дозволяє швидше і простіше робити заміну сит на відміну від аналогічних лабораторних розсівів.

Розсів значно полегшує працю лабораторних досліджень. Його доцільно провести при великій кількості аналізів, особливо в період заготівельної компанії.

Технічні характеристики:

Модель РЛУ-3 універсальний
Частота коливань, 1/хв. 120/200±10%
Амплітуда коливань, мм 25
Споживана потужність, Вт 15

Сита лабораторні

Cита лабораторні

Використовуються в процесі пробопідготовки зразків для лабораторних досліджень, пов'язаних із визначенням хімічного складу і фізичних властивостей.

  1. Матеріал обичайки – нержавіюча сталь.
  2. Основні діаметри – 120, 200, 300 мм.

Поліамідні, ГОСТ 4403-91.
Металотканні, ГОСТ 6613-86.
Металоткані (сітка н/ж), ГОСТ 3826-82, 3306-88, ТУ 14-4-507-99.
Металопробивні (круглі відп.), ТУ 23.2.2068-94.
Металопробивні (щілиновидні відп.), ТУ 5.897-11722-95, ТУ 23.2.2068-94.

 

Допоміжні інструменти та обладнання

Дошка розбірна (аналізна) і комплект приладдя

Дошка розбірна зернова

Дошка розбірна призначена для розбору проб і відділення комах і кліщів. Використовується при проведенні аналізів якості борошна, крупи, зерна і т.д. Має білий і чорний скляні боки з виїмкою для висипання продукту.

Розмір робочої поверхні – 335х235 мм.

Габаритні розміри – 405х305 мм.

Шпатель металевий

Шпатель металевий

Призначений для розбору зразків, відділення домішок та ін. Має два скошені боки різної ширини.

Совочки лабораторні

Совочки лабораторні

Призначені для відбору проб і необхідні в більшості аналізів, що проводяться за ГОСТами, при визначенні якості й стану сировини.

Основне призначення:

  • Совочок №1 – для визначення засміченості
  • Совочок №2 – для висипання наважок сировини (борошна) в бюкси
  • Совочок №3 – для заповнення склянки вологоміра

Чашечки лабораторні

Чашечки лабораторні

Призначені для тимчасового розміщення та зважування проб і наважок. Застосовуються в більшості аналізів, що проводяться за ГОСТами, при визначенні якості.

Основне призначення:

  • Чашечка №1 – для визначення засміченості (V = 50 см3)
  • Чашечка №2 – для просушування проб (V = 120 см3)
  • Чашечка №3 – для просушування проб (V = 280 см3)

Магніт підковоподібний

Магніт підковоподібний

Призначений для вилучення металомагнітних домішок і визначення їх вмісту.

Лупа

Лупа

Дозволяє ретельно проводити аналіз зараженості шкідниками. Спеціальний обідок не дає розсипатися об'єктам, які розглядаються.

Вас також може зацікавити