Сушильні шафи
Сушильні шафи
Сушильні шафи

Сушильні шафи – спеціальне обладнання для широкого спектру завдань. Вони служать для визначення вологості в зернових і олійних культурах та продуктах їх переробки відповідно до вітчизняних та міжнародних стандартів. Використовуються для налаштування та калібрування приладів для експрес-аналізу вологості (ІЧ-аналізаторів якості зерна, вологомірів зернових) та термічної обробки різних речовин та матеріалів.

Аналізатори вологості
Аналізатори вологості
Аналізатори вологості

Це ваги-вологоміри, які представляють собою альтернативу сушильним шафам. Та на відміну від останніх використовуються, коли вологу зразка необхідно перевірити дуже швидко (скорочують час дослідження до десяти разів). Вбудовані ваги та нагрівальний елемент такого аналізатора вологості дозволяють впоратися із задачею швидко та якісно в будь-якій лабораторії.

ІЧ-аналізатори
ІЧ-аналізатори
ІЧ-аналізатори

Аналізатори цільного зерна й борошна, що використовують технологію пропускання у ближньому ІЧ-діапазоні, призначені для вимірювання відразу кількох параметрів (вологи, білка, золи, клейковини, білизни тощо) у широкому асортименті зерна та продуктів його перероблення.