АПК + ХЛР = технологічні лабораторії та сучасний контроль якості!

Вітаємо! Ми – компанія «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ», найбільший гравець на ринку лабораторного обладнання України. Запрошуємо познайомитися ближче!

Чим ми займаємося?

Ми оснащуємо лабораторії в аграрній і харчовій промисловості. ХЛР – це галузеві рішення для контролю якості Вашої продукції. Ви не просто отримуєте обладнання, Ви отримуєте комплексне рішення з усією технічною та методичною підтримкою.

Як довго ми в справі?

ТОВ «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ» засновано в 1995 році. Сьогодні ХЛР пишається командою з 500 фахівців.

Що ми пропонуємо для АПК?

В агропромисловому комплексі вимоги до контролю процесу виробництва та якості кінцевої продукції дуже високі. Тому ХЛР пропонує лише перевірені технологічні рішення будь-якої складності: від ідеально відкаліброваних вологомірів до унікальних за своєю ефективністю зернових пробовідбірників зі складними інжиніринговими рішеннями.

Що ми можемо?

Команда ХЛР спроєктує, збудує, обладнає лабораторію, налагодить у ній роботу, навчить персонал. Вам потрібен експресконтроль або витратні матеріали? Ми підберемо їх і доставимо Вам якнайшвидше.

Наші бренди

У портфелі ХЛР – як мінімально необхідні прості прилади, так і надточне аналітичне обладнання від світових лідерів: FOSS, Skalar, KETT, Thermo Fisher Scientific, Velp, Mettler Toledo й багато інших.

У чому наша винятковість?

Ми – велика компанія, з найширшими можливостями на ринку: зі своєю сервісною службою, сучасним складським комплексом, акредитованою калібрувальною лабораторією та власним виробництвом лабораторних меблів. Особлива гордість ХЛР – команда спеціалістів, яка завжди на зв’язку. Ми запустимо обладнання, налаштуємо методику, навчимо працівників, запросимо Вас на корисний вебінар і розповімо про новинки. Ми ніколи не залишимо Вас сам на сам із приладом!

Чим ми пишаємося?

Ми пишаємося співробітництвом із Вами – українськими виробниками-патріотами, які працюють попри будь-які складнощі! Ви контролюєте свою продукцію: перевіряєте наявність алергенів і ГМО, радіонуклідів та мікотоксинів, визначаєте кількість білка й жиру – у власних чи незалежних лабораторіях. А отже, доводите високу якість продукції та завойовуєте нові позиції на внутрішньому й зовнішніх ринках. Ви підтримуєте статус України як сучасної європейської держави!