Сушильні шафи
Сушильна шафа для зерна
Сушильні шафи

Сушильні шафи – спеціальне обладнання для широкого спектру завдань. Вони служать для визначення вологості в зернових і олійних культурах та продуктах їх переробки відповідно до вітчизняних та міжнародних стандартів. Використовуються для налаштування та калібрування приладів для експрес-аналізу вологості (ІЧ-аналізаторів якості зерна, вологомірів зернових) та термічної обробки різних речовин та матеріалів.

Аналізатори вологості
Аналізатори вологості зерна
Аналізатори вологості

Це ваги-вологоміри, які представляють собою альтернативу сушильним шафам. Та на відміну від останніх використовуються, коли вологу зразка необхідно перевірити дуже швидко (скорочують час дослідження до десяти разів). Вбудовані ваги та нагрівальний елемент такого аналізатора вологості дозволяють впоратися із задачею швидко та якісно в будь-якій лабораторії.

Вологоміри зерна
Вологомір зерна
Вологоміри зерна

Призначені для експрес-аналізу вмісту вологи зернових, бобових, олійних культур і муки в умовах збору, обробки, зберігання та переробки. Вони мають широкий набір калібрувань, що дозволяє аналізувати до 150 найменувань продуктів.

ІЧ-аналізатори
Інфрачервоний аналізатор зерна
ІЧ-аналізатори

Інфрачервоні аналізатори – це багатофункціональні прилади, призначені для експрес-визначення показників якості зернових, зернобобових, олійних культур шляхом вимірювання оптичних характеристик проб аналізованих продуктів у ближній інфрачервоній ділянці спектра. Вони дозволяють із високою точністю визначати якість агропродукції на такі параметри як вологість, білок, жир, крохмаль, клейковина тощо буквально за кілька хвилин.

Вас також може зацікавити