Сортова та генетична чистота

Сортова чистота посівного матеріалу критично важлива для майбутнього урожаю, а також визначатиме цінність вирощеного продукту на ринку.
Не завжди легко встановити чистоту сорту за морфологічними ознаками насіння чи зерна, а пробне вирощування не раціональне через затрати часу і праці.

отримати комерційну пропозицію

Сучасна технологія визначення сорту – це специфічний аналіз фрагментів ампліфікації ДНК. Заснована на полімеразній ланцюговій реакції (ПЛР) методика вийшла з криміналістичних лабораторій і слугувала спершу для встановлення особи. Кожен сорт має свої специфічні генетичні маркери – певні ділянки хромосом, що мають характерну довжину для кожного сорту. Ампліфікація в ПЛР таких ділянок з наступним розділенням утворених фрагментів ДНК за довжиною даватиме унікальну для сорту картину. Для розділення і візуалізації використовується гель-електрофорез.

Ще кілька років тому це був трудомісткий процес із заливкою гелів, філігранним нанесенням проби, підбором умов розділення фрагментів, візуалізацією з високотоксичними барвниками. Зараз задача спрощується завдяки автоматичним системам капілярного електрофорезу на багаторазових картриджах. Вдалим порівнянням буде еволюція фотографії: від старовинних фотоапаратів із ручним підбором параметрів і проявленням фото в темній кімнаті з ванночками реагентів – до сучасних камер у смартфонах, що роблять відмінні фото просто одним дотиком.

Для надійного визначення сорту необхідне не тільки сучасне обладнання, а і якісні реагенти. Набори реактивів для виділення ДНК від QIAGEN (Німеччина) забезпечують якісне очищення ДНК від домішок, що можуть заважати подальшим етапам аналізу, та гарантують достатню для визначення сорту кількість очищеної ДНК.

Для специфічної ампліфікації певних фрагментів ідеально підходять набори реагентів для ПЛР QIAGEN, що забезпечують високий вихід продукту і специфічність реакції без ретельного підбору умов.

Ми пропонуємо нашим клієнтам синтез на замовлення специфічних сортових праймерів: синтез виконується в США на найсучаснішому обладнанні з ефективним очищенням.

Що необхідно?

TissueLyzer II и TissueLyzer LT – прилад для гомогенізації зразків

TissueLyzer II и TissueLyzer LT – приборы для гомогенизации образцов

TissueLyser II – кульковий млин, що дозволяє подрібнювати одночасно від 1 до 48 зразків рослинного матеріалу без ризику контамінації. Для подрібнення рослинний матеріал поміщається в пробірку з металевою кулькою, інтенсивні коливання млина із заданою частотою і амплітудою забезпечують ефективну гомогенізацію.

QIAcube Connect – автоматична станція для виділення ДНК, РНК і білків за допомогою силікатних мембран

QIAcube Connect – автоматическая станция для выделения ДНК, РНК и белков с помощью силикатных мембран

QIAcube connect – повністю автоматизований прилад для виділення ДНК на 12 або менше зразків. Використовує перевірені набори QIAGEN на технології силікамембранних колонок.

Вам не потрібні окремі набори реагентів для автоматичної станції: просто завантажте в прилад набір для ручного виділення, зразки, витратний пластик, відскануйте штрих-код на упаковці набору та через 20–60 хв (залежно від обраного набору і кількості зразків) отримайте сповіщення на Ваш смартфон або планшет про готовність протоколу виділення.

QIAamplifier 96 – високопродуктивний швидкий ампліфікатор для проведення полімеразної ланцюгової реакції з кінцевою точкою

QIAamplifier 96 – высокопродуктивный быстрый амплификатор для проведения полимеразной цепной реакции с конечной точкой

QIAamplifier 96 – термоциклер, що забезпечує точну і ефективну ампліфікацію фрагментів ДНК за допомогою ПЛР. Кришка з регулюванням забезпечує сумісність з будь-яким типом пробірок чи планшетів, висока швидкість нагрівання/охолодження дозволяє виконати 30 циклів ПЛР за 45 хв.

Низький рівень шуму і зручний сенсорний екран забезпечують комфорт у користуванні.

QIAxcel Advanced System – система для капілярного електрофорезу

QIAxcel Advanced System – система для капиллярного электрофореза

QIAxcel Advanced – це система, яка забезпечує повністю автоматизований та чутливий капілярний електрофорез із високою роздільною здатністю до 96 проб одночасно.

Готові до використання гелеві картриджі містять 12 окремих мікроканалів із вбудованою гелевою матрицею для швидкого розділення фрагментів ДНК із високою роздільною здатністю.

Висока чутливість дозволяє отримувати більш надійні результати при низьких концентраціях нуклеїнових кислот. Роздільна здатність до 3–5 bp для фрагментів, менших ніж 0,5 kb, забезпечує більш точні результати порівняно з традиційними методами та більш достовірну інтерпретацію даних.

Витрати зразка менше 0,1 мкл на аналіз зберігають матеріал для подальшого аналізу.

96 проб із розміром фрагмента від 15 bp до 3 kb обробляються менш ніж за 30 хвилин.

Витратні матеріали

Реагенты Qiagen

Qiagen – набори для виділення ДНК, всесвітньо визнана якість. Забезпечують виділення ДНК найвищої якості з мінімальних наважок матеріалу.

Qiagen – готові реакційні суміші, дозволяють ефективно ампліфікувати лише специфічні фрагменти ДНК із мінімальною оптимізацією умов реакції.

Qiagen – картриджі та витратні матеріали для QIAxcel.

Синтез праймерів.