facebook
Виділення фракції для аналізу

Подрібнений матеріал просіюється крізь сито. Просіювання ґрунту крізь сита з певними розмірами комірок при хімічному аналізі переслідує різні цілі.
Діаметр отворів залежить від специфіки аналізу: від 2 мм до 0,25 мм. Частина матеріалу, що не пройшла через сито, повторно подрібнюється в дробарці, млині або в ступці.
Просіювання дозволяє отримати однорідний зразок ґрунту, що забезпечує відтворюваність повторних визначень.

отримати комерційну пропозицію

Взятий середній зразок для приготування витяжок після подрібнення просівають через сито з розміром отворів, який відповідає необхідному виду аналізу. Частину ґрунту, що не пройшла через сито, знову подрібнюють і просівають. Повторюють до тих пір, поки на ситі не залишаться тверді кам'яні уламки. Ґрунт, що пройшов через сито, поміщають у папір і прибирають в ту ж коробку, де знаходиться нерозтертий ґрунт. Надалі всі аналізи виконуються з підготовленого зразка.

Розсів лабораторний РЛУ-3

Рассев лабораторний урл 3

Розсів РЛУ-3 – це пристрій, що виконує якісний просів ґрунтів, піску, інших сипких продуктів шляхом здійснення кругових поступальних рухів. Розсіви дозволяють провести аналіз продукту, розділяючи його на фракції, відокремивши домішки по крупності, а також відкалібрувати зразки.

Розсів РЛУ-3 складається з:

  • Корпусу
  • Робочого столу з пристроєм для установки і кріплення сит
  • Механізму приводу робочого столу
  • Панелі управління на торцевій стінці корпусу розсіву

Конструкція опор, розташованих на робочому столі, передбачає установку одного або трьох комплектів сит діаметром обичайки 200 мм, що включають три сита, піддон і кришку, або одного комплекту сит діаметром обичайки 300 мм.

Вдосконалене кріплення сит у розсіві РЛУ-3 дозволяє швидше і простіше робити заміну сит на відміну від аналогічних лабораторних розсівів.

Технические характеристики:

Частота коливань, 1/хв 120/200±10%
Амплітуда коливання, мм 25
Встановлена потужність, кВт 1,5
Електроживлення, В/Гц 220 / 50
Габаритні розміри, мм 450х400х400
Маса (без сит), кг, не більше 20

Сита лабораторні (ґрунтові)

Сита лабораторные

Сита лабораторні для ґрунту використовуються при поділі на фракції з подальшим дослідженням на спеціалізованому обладнанні, проведенні гранулометричного аналізу.

Металоткані з квадратними отворами: 0,1; 0,25; 0,5; 1,0; 2,0.

Пробивні з круглими отворами: 5,0; 10,0.

До комплекту також входить:

  • Піддон – 1 шт.
  • Кришка – 1 шт.

Комплект сит встановлюється в піддон, після чого ґрунт, що підлягає просіванню, засипається у верхнє сито, яке закривається кришкою. Потім комплекту сит надаються коливання вручну або з використанням розсіву. Використання розсіву дозволяє підвищити продуктивність і ефективність за рахунок високочастотних зворотно-поступальних гвинтових коливань платформи, на якій за допомогою пристрою кріплення закріплений комплект сит.

Використання кришки необхідно для зниження запилення при просіюванні.

Вас також може зацікавити