Експрес-тести для виявлення ГМО
Експрес тести для виявлення ГМО в зерні
Експрес-тести для виявлення ГМО

Бавовна, кукурудза, соя, ріпак, гірчиця: детекція ГМО в цих сільськогосподарських культурах за допомогою експрес-тестів латерального потоку LFDs відрізняється швидкістю, відносною недороговизною й точними результатами.

Імуноферментний аналіз (ІФА)
Імуноферментний аналіз (ІФА) ГМО у зерні
Імуноферментний аналіз (ІФА)

Імуноферментний аналіз (ІФА) білка потенційних ГМО дає достовірний результат в стислі терміни, нескладний у проведенні і, що важливо, економічно вигідний. ІФА застосовують для кількісної оцінки присутності ГМ-білка. В основі методу лежить специфічна реакція "антиген-антитіло". Даний метод можна застосовувати в лабораторних умовах.

ПЛР-діагностика
Визначення ГМО методом ПЛР
ПЛР-діагностика

Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) – це сучасний метод молекулярної біології, що ґрунтується на розпізнаванні специфічної ДНК, її багатократному тиражуванні (ампліфікації) та детекції. Метод дозволяє виявляти та ідентифікувати генетично модифіковані організми, різноманітні фальсифікати, грибки, бактерії, віруси навіть за мінімальних кількостей у досліджуваному матеріалі. ПЛР забезпечує найвищу серед молекулярних методів чутливість і точність та скорочення часу аналізу.