facebook
Визначення аміачної та нітратної форм азоту

San ++ є аналізатором безперервного потоку для одночасного, повністю автоматичного, надійного, цілодобового аналізу безлічі складних параметрів у дослідженні зразків ґрунту, рослин, добрив і т.д.

отримати комерційну пропозицію

Аналіз ґрунтів та рослин проводиться у більшості лабораторій світу. Урожайність безпосередньо залежить від якості ґрунту та доступності поживних речовин. Найчастіше аналізованими параметрами є: аміак, нітрати, фосфати, калій, загальний азот, загальний фосфор та сечовина. Даний метод аналізу може легко автоматизуватися за допомогою автоматичного проточного аналізатора San++ виробництва компанії Skalar.

При виробництві добрив дуже важливо знати достовірність, із якою отримано аналітичні дані, оскільки ця інформація використовується для пропорційного та точного внесення вихідної сировини під час виробництва добрив. Автоматичний проточний аналізатор San++ був випробуваний на достовірність результатів, які потрібні для виробництва добрив, а також гарантує швидкий робочий цикл, дотримуючись при цьому всіх необхідних стадій контролю за процесом.

San++ – це аналізатор безперервного потоку для одночасного повністю автоматичного надійного цілодобового аналізу безлічі складних параметрів в аналізі зразків ґрунту, рослин, добрив тощо.

Основні переваги аналізатора San++:

 • Висока пропускна здатність до 140 аналізів на годину
 • Повна автоматизація аналізу широкого діапазону виявлення від менше ppb до ppm
 • Економія на реагентах
 • Більш точні результати порівняно з ручним методом визначення
 • Методики Skalar відповідають усім міжнародним стандартам: DIN, EPA, ISO, AOAC, Coresta, EBC, ASBC та ін.
 • Модульна конструкція дозволяє підібрати комплектацію системи під індивідуальні завдання клієнта
 • Аналізатор контролюється програмним забезпеченням російською мовою

San++ є визнаною системою для надійної роботи 24 години на добу. Аналізатор представляє собою модульну концепцію і може бути налаштований для задоволення потреб будь-якої лабораторії, включаючи різні стадії підготовки проб на лінії, такі як УФ-розкладання, дистиляція, екстракція, діаліз та іонний обмін. Аналізатор може обробляти до 800 проб у день.

Завдяки реалізації широкого діапазону методів виявлення серія San задовольняє аналітичні вимоги понад тисячі додатків у галузі хімії. Вони варіюються від простих додатків, таких як аміак, хлорид, нітрит, до складніших визначень, таких як загальний TN, TP та багато інших.

Аналізатори Skalar поставляються з детальними методиками приготування реактивів та необхідною інформацією для регулярного технічного обслуговування приладу.

Система складається з автосамплера, хімічної секції з модулями для аналізу та детекторами визначення, ПЗ.

Автосамплери

Лінійка автосамплерів San++ Skalar пропонує ідеальне поєднання для кожної рутинної лабораторії та області застосування, заощаджуючи час операторів та скорочуючи кількість помилок. Завдяки унікальній автоматичній стандартній підготовці та засобу розведення понад встановлений діапазон високі робочі навантаження повністю автоматично аналізуються в неробочий час без будь-якого контролю оператора.

Автосамплери Skalar пропонують найвищий ступінь автоматизації, доступний сьогодні:

 • Автоматичний аналіз проби до та після розведення
 • Повністю автоматизована підготовка стандарту
 • Довільний доступ
 • Автоматизована робота у кількох діапазонах
 • Вбудований промивний насос
 • Індивідуальні контейнери для зразків та штативи
 • Декілька голок для відбору зразків
 • Повний контроль через ПЗ

Хімічна секція

San compact – хімічна установка із трьома хімічними модулями на вибір.

San compact був спеціально розроблений для невеликих лабораторій. Сучасний та компактний дизайн заощаджує простір лабораторного столу, забезпечуючи повну автоматизацію, а також можливість розширення в майбутньому.

San++ вміщує до 5-ти хімічних модулів на вибір.

Хімічні секції з модуля для аналізу включають усі необхідні компоненти для повної автоматизації аналізу, такі як вбудовані в лінію нагрівальні елементи, діалізатори, пристрої розкладання проб і дистиляційні модулі. Усі частини інтегровані в окремі секції хімічного модуля.

Зручність у користуванні приладом обумовлена: добре відпрацьованою технологією, компактністю, модульним дизайном, зручним для огляду та технічного обслуговування, а також проведення налаштувань приладу.

Детектори з високою роздільною здатністю вбудовані в легкодоступний відокремлений перегородкою відсік SA3000/5000 хімічної секції. Кожен детектор складається з оптичної детектуючої головки із двома фільтрами і проточними комірками.

На додаток до фотометричних детекторів велика кількість інших детекторів може бути з'єднана з проточним автоматичним аналізатором San++. Це такі детектори, як інфрачервоний, УФ-детектор, полум'яний фотометр, іоноселективний детектор, флуориметри та амперометричний детектор.

ПЗ

Усі системи поставляються з пакетом програмного забезпечення зі встановленими методами та вбудованими функціями контролю якості. ПЗ перекладено російською мовою.

Автоматичні аналізатори вологої хімії San++ управляються програмним забезпеченням FlowAccess™. Це також пропонує обробку даних, звітність та інтеграцію в мережі LIMS.

Приклади визначуваних параметрів::

 • Аналізатори NPK для аналізу зразків ґрунту, рослин та добрив
 • Загальний азот, загальний фосфор у рослинах, ґрунтах та кормах
 • Загальний азот/нітрати, аміак та загальний фосфор/ортофосфати у рослинах, ґрунтах та кормах

Відео «Автоматичний проточний аналізатор San++ виробництва Skalar»

Аналізатор Skalar San++ є найбільш перевіреною і надійною технологією, доступною на сьогоднішній день в області автоматичного аналізу вологої хімії. Аналізатор розроблений для всіх областей навколишнього середовища та промисловості, таких як ґрунт, добрива, рослини, вода, продукти харчування, напої, фармацевтика, тютюн.

Вас також може зацікавити