Пурки
Пурка для визначення натури зерна
Пурки

Пурки – мірні прилади, призначені для визначення насипної щільності (натури), що затребувано при розрахунку завантаження як стаціонарних ємностей – силосів, елеваторів, так і транспорту для переміщення зерна та олійних – автомобілів, залізничних вагонів, морських контейнерів. Знаючи натуру зерна в обсязі 1 літр, легко перерахувати насипну щільність в кубометри та інші кратні одиниці об'єму.

ІЧ-аналізатори
ІК аналізатор зерна
ІЧ-аналізатори

Аналізатори цільного зерна, що використовують технологію пропускання в ближньому ІЧ-діапазоні, призначені для вимірювання одразу декількох параметрів (вологи, білка, жиру, крохмалю і т.д.) в широкому асортименті зерна і олійного насіння. Для деяких моделей опціонально є модулі для аналізу борошна, натурної ваги і меленого соняшнику.

Вологомір зерна КЕТТ РМ-650
 Вологомір зерна РМ 650 з визначенням натури КЕТТ
Вологомір зерна КЕТТ РМ-650

Вологомір зерна РМ-650 (із визначенням натури), КЕТТ – портативний прилад, що відзначається широким спектром калібрувань вологості практично на всі популярні комерційні сорти зернових, насіння та інших дрібних культур. Призначений для оперативного аналізу 150-ти сипучих сільгосппродуктів.

Вас також може зацікавити