Загальна токсичність кормів

Визначення токсичності кормів є необхідною умовою, оскільки наявність токсинів значно знижує якість кормів, а також призводить до загибелі тварин. Біотестування можна виконати експрес-методом і основним методом визначення загальної токсичності.

отримати комерційну пропозицію

Визначення токсичності кормів

Експрес-методи дозволяють за короткий період часу провести біотестування кормів на інфузоріях: стілоніхіях і колподах. Метод ґрунтується на екстракції з досліджуваних кормів різних фракцій токсичних речовин із подальшим впливом цих екстрактів на найпростіших. При 70–100% виживанні стілоніхій або колпод корм визначається як нетоксичний, в інших випадках – токсичний. Токсичні корми направляються на біотестування основними методами.

Основний метод – метод шкірної проби на кроликах – є арбітражним методом. Токсичність досліджуваних кормів визначається за наявністю запального процесу на ділянці шкіри кролика з нанесеним екстрактом протягом 3 діб.

Якщо основний метод дає позитивний результат, то корми направляють на мікологічні, радіологічні, хіміко-токсикологічні дослідження для кількісного визначення мікотоксинів і пестицидів.

Щоб підібрати необхідне обладнання згідно з обраним Вами методом, звертайтеся до фахівців компанії.

Вас також може зацікавити