facebook
ІЧ-аналізатори для контролю рівня вологості в насінні
ІЧ-аналізатори для контролю рівня вологості в насінні
ІЧ-аналізатори для контролю рівня вологості в насінні

Інфрачервоні аналізатори – це багатофункціональні прилади, призначені для експрес-визначення показників якості зернових, зернобобових, олійних культур шляхом вимірювання оптичних характеристик проб аналізованих продуктів у ближній інфрачервоній ділянці спектра. Вони дозволяють із високою точністю визначати якість агропродукції на такі параметри як вологість, білок, жир, крохмаль, клейковина тощо буквально за кілька хвилин.

Сушильні шафи
Cушільний шафа лабораторний для насіння
Сушильні шафи

Сушильні шафи – спеціальне обладнання для широкого спектру завдань. Вони служать для визначення вологості в насінні, зернових і олійних культурах та продуктах їхньої переробки відповідно до вітчизняних та міжнародних стандартів. Використовуються для налаштування та калібрування приладів для експрес-аналізу вологості та термічної обробки різних речовин та матеріалів.

Аналізатори вологості
Прилад для вимірювання вологості насіння
Аналізатори вологості

Це ваги-вологоміри, які представляють собою альтернативу сушильним шафам. Та на відміну від останніх використовуються, коли вологу зразка необхідно перевірити дуже швидко (скорочують час дослідження до десяти разів). Вбудовані ваги та нагрівальний елемент такого аналізатора вологості дозволяють впоратися із задачею швидко та якісно в будь-якій лабораторії.

Вологоміри для насіння
Вологоміри для насіння КЕТТ
Вологоміри для насіння

Призначені для експрес-аналізу вмісту вологи насіння, зернових, бобових, олійних культур і борошна в умовах збору, обробки, зберігання та переробки. Вони мають широкий набір калібрувань, що дозволяє аналізувати до 150 найменувань продуктів.