facebook
Визначення якості пастеризації за допомогою тест-смужок

За допомогою тест-смужок проводять швидке визначення показників як в умовах лабораторії, так і у «польових» умовах. Завдяки цьому смужки є незамінним інструментом на молокозбиральних пунктах. Не регламентується нормативними документами.

отримати комерційну пропозицію

1. Тест-смужки на лужну фосфатазу ROTITEST®Фосфатаза (Carl Roth)

Суть методу полягає у якісній детекції активності лужної фосфатази у молочних продуктах за рахунок специфічного комплексу реагентів на тестовому папері.

Переваги методу:

 1. Простота проведення дослідження.
 2. Відсутність необхідності у придбанні вартісного обладнання.
 3. Портативність і висока чутливість.

Особливості:

 1. Для проведення аналізу необхідний термостат на + 37 °С.
 2. Метод не регламентується нормативними документами.

Необхідне обладнання: термостат, здатний підтримувати температуру + 37 °С та тест-смужки ROTITEST®Фосфатаза.

Папір ROTITEST®Фосфатаза готовий до використання. В одній упаковці міститься 10 індивідуально герметично запакованих тестових папірців, які покриті реактивом для виявлення активної фосфатази.

Індивідуальну упаковку тестової смужки ROTITEST®Фосфатаза, просочену реактивом для детектування, розрізають з одного кінця і занурюють у зразок аналізованого молока.

Інкубують при + 37 °С у продовж 1 – 2 годин. Утворення жовтого забарвлення показує присутність лужної фосфатази, яка є індикатором неефективної пастеризації молока. Чутливість системи становить 0,5% сирого молока в пастеризованому молоці. Ця тестова система дозволяю провести лише якісний аналіз.

2. Тест- смужки MQuant® для визначення пероксидази (Merck)

Суть методу полягає у якісному визначенні активного ферменту пероксидази у молоці за допомогою регентів нанесених на тестові смужки.

Переваги методу:

 1. Простота проведення дослідження.
 2. Відсутність необхідності у придбанні вартісного обладнання.
 3. Портативність і висока чутливість.

Особливості:

 1. Метод не регламентується нормативними документами.

Тест-смужки MQuant ідеально підходять для напівкількісного визначення іонів і хімічних сполук в діапазоні концентрацій від міліграмів на літр до грамів на літр. Кожна тест-смужка є мобільною лабораторією, яка займає всього кілька квадратних міліметрів і легко поміщається у Вашій кишені. Як оціночний інструмент, тест-смужки дозволяють виконати швидку перевірку на вміст компонента в пробі без проведення довготривалого і дорогого аналізу. Контроль якості та технологічний контроль тепер може проводитися швидше.

Проведення дослідження

 1. Тест-смужки надзвичайно прості у використанні.
 2. Для проведення аналізу реакційні зони змочують простим зануренням тест-смужки в досліджуваний розчин. Залишки рідини можна струсити або видалити шляхом обертання смужки навколо стінки судини зі зразком.
 3. Час реакції займає близько однієї хвилини, після цього необхідно порівняти забарвлену зону смужки з колірною шкалою, яка надрукована на етикетці упаковки, і визначити відповідну концентрацію параметра.
Вас також може зацікавити