facebook
Вагонний автоматичний пробовідбірник
Вагонний пробовідбірник для олійних культур в України

Призначений для відбору проб з кузова вантажівки або вагона. Відрізняється від подібних систем відсутністю «сліпих зон», оскільки дозволяє відбирати пробу абсолютно з будь-якої точки. Зонд розташований на каретці, яка переміщається по двох рейках щодо кузова/вагона уздовж і поперек по радіусу.

отримати комерційну пропозицію

Автоматичні пробовідбірники зерна з вагонів Україна

Особливості експлуатації

Робоча зона Довжина шляху може бути практично необмеженою за рахунок конструкції монорейки. Оптимальна довжина 60 м для залізничного транспорту, 20 м – для автотранспорту
Оптимізація відбору проб Автоматизований відбір проб за короткий проміжок часу до самого дна вагона
Репрезентативний відбір проб Постійна швидкість і сила циркуляції повітря. Матеріал практично не пошкоджується під час транспортування
Оптимальна адаптація до місця установки Транспортування зразка до 160 м
Надійна робота Дуже міцна конструкція з комплексом датчиків контролю безпеки й перевантажень
Просте й надійне управління Просте управління джойстиком і точні поворотні сервоприводи за останнім словом робототехніки
Простота конструкції Ремонтопридатна конструкція з безліччю стандартних деталей в управлінні та механіці
пробовідбірник зерна вагонний

Сучасні завдання вимагають сучасних рішень

Для істотного зменшення обсягу матеріалу, що надходить в лабораторію, без втрати репрезентативності може бути застосована бортова система попереднього повернення.

Пробовідбірник після відбору проб з транспортного засобу гомогенізує і ділить пробу на борту – необхідна кількість матеріалу для аналізу транспортується в лабораторію, а надлишки тут же скидаються до вагону або кузова.

Таким чином лабораторія отримує виключно необхідний обсяг гомогенізованої репрезентативної проби (настроюваний параметр), що полегшує та прискорює роботу, а також нівелює проблему з накопиченням матеріалу.

Автоматичний відбір

Дані пробовідбірники можуть бути оснащені функцією автоматичного відбору проб, тобто процес відбору відбувається практично без участі людини, що істотно підвищує якість відбору матеріалу. Система сама визначає тип транспортного засобу, його габарити і відповідно до вимог рівномірно у випадковому порядку обирає точки відбору проб. Оператор необхідний виключно для контролю безпеки відбору, і він дає команду «Старт» системі.

автоматичний пробовідбірник зерна автомобільний
Вас також може зацікавити