Дисковий млин Pulverisette 9, FRITSCH
Дисковий вібраційний млин PULVERISETTE 9, FRITSCH

Дисковий млин призначений для ефективного тонкого подрібнення від твердо-крихких до середньотвердих сухих речовин. Ідеально підходить в першу чергу для середніх розмірів часток в областях: дослідження ґрунтів, гірничозаводської справи, керамічної промисловості, порід та ін.
У дисковому млині подрібнення матеріалу відбувається між двома діючими один на одного подрібнювальними дисками із внутрішнім грубим зачепленням за рахунок сил тиску і зрізу. Після цього подрібнений матеріал падає крізь заданий зазор подрібнення у приймальний висувний ящик. Бажана кінцева тонкість надійно і повторювано задається цифровим налаштуванням величини зазору.

отримати комерційну пропозицію

Новий, повністю перероблений дисковий вібраційний млин FRITSCH PULVERISETTE 9 надає багато практичних переваг у всіх областях, де необхідно екстремально швидко подрібнювати твердий, крихкий і волокнистий матеріал до аналітичного ступеня подрібнення. З великим запасом потужності й абсолютно новим концептом приводу, ще більш безпечною і простою фіксацією розмельної гарнітури, дуже тихий, простий в управлінні і швидко очищуваний. Ідеально підходить для дослідження ґрунтів, хімічної промисловості, керамічної промисловості та гірничозаводської справи.

Принцип роботи: У дисковому вібромлині подрібнення здійснюється горизонтальними круговими коливаннями розмельної гарнітури на вібраційному диску. При цьому розмельна гарнітура, що складається з кілець і диска, подрібнює матеріал за рахунок виключно високого тиску, ударної дії і тертя. При такому типі подрібнення передача сил на подрібнюваний матеріал набагато важливіша, ніж чиста потужність двигуна. Тому фірма FRITSCH вперше у світі розробила для PULVERISETTE 9 спеціальний двигун з частотно-перетворювальним управлінням. Він забезпечує можливість узгодження числа обертів двигуна під відповідне завантаження вібраційного диска і за рахунок цього – оптимальне подрібнення.

Технічні характеристики:

Найменування PULVERISETTE 9
Принцип дії Удар
Оптимально для виду матеріалу Тверді, середньотверді, крихкі, волокнисті проби і для подрібнення без металу
Подача Партіями
Число обертів двигуна 1100 об./хв, 1300 об./хв при оптимальному числі обертів
Дробильні частини Розмельний диск із ударними кільцями
Матеріали дробильних частин Загартована сталь, інструментальна сталь, що не містить хром, твердий сплав карбіду вольфраму, агат, оксид цирконію
Максимальний початковий розмір частинок (залежно від матеріалу) 12 мм
Мінімальна кількість проби 10–20 мл
Максимальна кількість проби 250 мл
Кінцевий ступінь подрібнення 10–20 мкм
Підшипники Шарикопідшипники і роликопідшипники з циліндричними роликами
Повна споживана потужність 100-120/200-240 В/1~, 50-60 Гц, 1900 Вт
Рівень шуму на робочому місці згідно з DIN EN ISO 3746 (залежно від подрібнюваного матеріалу) Приб. 79 дБ(A)
Вага 250 кг
Габарити (Ш х Г х В) 72 x 66 x 120 см, настільний прилад
Вас також може зацікавити