facebook
Сушіння за нормальних умов

Під час сушіння за нормальних умов підготовлені зразки ґрунту розміщують на стелажах і доводять до повітряно-сухого стану в чистому і сухому приміщенні, яке не містить в повітрі пилу і газів.

отримати комерційну пропозицію

Для отримання достовірних даних, що реально відображатимуть властивості ґрунту, крім правильного відбору зразків у польових умовах потрібна кваліфікована підготовка до аналізів і правильне зберігання зразків. Більшість ґрунтових аналізів проводять із наважками ґрунту, доведеними до повітряно-сухого стану. Тому ґрунтові зразки, взяті в польових умовах, слід негайно довести до повітряно-сухого стану. Ґрунти просушуються на стелажах в сухому добре провітрюваному приміщенні, що не містить в повітрі пилу, парів аміаку і кислот, або направляють в сушильну шафу з температурою на рівні не вище 39 С. Коли ґрунт досягає повітряно-сухого стану (волога не відчувається), його очищують від сміття і перетирають на спеціальному млині або подрібнюють у дробарці. 

Стелаж для зразків

Призначений для аналізу ґрунт доводять до повітряно-сухого стану в добре вентильованому приміщенні при температурі до 40 °С за допомогою калориферних пристроїв, уникаючи впливу прямих сонячних променів , розсипаючи його тонким шаром на стелажах і залишаючи в такому вигляді на 1-2 доби.

Стелаж розбірний: 4 стійки, 5 регульованих полиць. Матеріал: метал, пофарбований епокси-поліефірною порошковою фарбою світло-сірого кольору з текстурою шагрень.

Полиці: листова сталь товщиною 1 мм із перфорацією для висушування зразків, додаткове ребро жорсткості по середині полиці.

Стійки: листова сталь товщиною 2 мм. Крок регулювання полиць – 60 мм.

Кріплення: болтове 8 куточків, 24 к-та кріплення.

Максимальне навантаження на полицю: 150 кг.

Максимальне загальне навантаження на стелаж: 800 кг.

Габарити (ДхГхВ), мм: 1200х600х1920.

Термогігрометр із функцією аварійної сигналізації ТА100

Ідеально спроєктований прилад для контролю мікроклімату в житлових і виробничих приміщеннях, холодильниках. Оптичні і акустичні сигнальні функції за всіма параметрами контролю.

  • Функції MAX – MIN
  • Індикація точки роси
  • Перемикання температурної шкали ˚C / ˚F

Технічні характеристики:

  • Контрольовані параметри: температура і відносна вологість 
Температура Відносна вологість
Діапазон вимірювань -40 ... + 70˚С  0 ... 99 rH
Роздільна здатність шкали 0,1˚С 0,1%
Точність вимірювань ± 0,5˚С ± 5% (20 ... 80%),
± 7% в іншому діапазоні
Робоча температура -40 ... + 70 ˚С
Вас також може зацікавити