Рейковий автоматичний пробовідбірник
Пробовідбірник рейковий для олійних культур

Основна відмінність рейкового пробовідбірника від стаціонарного – корпус пробовідбірника пересувається по рейці, розташованій на опорах, паралельно борту вантажівки. Відбір проб проводиться з усієї площі кузова без пересування автотранспорту з причепом або напівпричепом, оскільки корпус пробовідбірника переміщується уздовж кузова по рейці.

отримати комерційну пропозицію

Пробовідбірник призначений для елеваторів, хлібоприймальних підприємств, комбінатів хлібопродуктів, насіннєвих заводів, комбікормових заводів. Він дозволяє легко та швидко відібрати пробу з кузова автотранспорту.

Основна відмінність рейкового пробовідбірника від стаціонарного – корпус пробовідбірника пересувається по рейці, розташованій на опорах, паралельно борту вантажівки. Відбір проб проводиться з усієї площі кузова без пересування автотранспорту з причепом або напівпричепом, оскільки корпус пробовідбірника переміщується уздовж кузова по рейці. Саме завдяки цьому відбувається швидкий та якісний відбір проб з автотранспорту та скорочується час відбору проби з одного автомобіля. Можливе виконання з телескопічною (подовження до 4,4 м) чи фіксованою (3,5 м) довжиною стріли пробовідбірника.

При стандартній довжині рейки пробовідбірника 12 м та телескопічній стрілі робоча зона становить близько 20 м (площа зони відбору з одного боку – 56 м. кв.). Також можливе виконання пробовідбірників із довжиною рейки 18 м (робоча зона – близько 26 м) та інших кастомізованих систем. Довжина щупа пробовідбірника за замовчуванням становить 2 м та може бути збільшена за бажанням користувача (рекомендована – 2,7 м).

Відсутність рухомих частин запобігає пошкодженню зразка, а також засміченню зонда зразками із високою вологістю і великою кількістю домішок. Отримується репрезентативний зразок з усієї товщини насипу. Фактично зонд транспортує тільки те, що знаходиться безпосередньо під його отвором. Пробовідбірник працює на гідравліці й відкалібрований для розпізнавання перешкод і днища вантажівки, щоб не пошкодити його. Якщо прилад не використовується більше 5 хвилин, гідравлічний насос автоматично вимикається і знову вмикається при натисканні на одну з функціональних кнопок. Якщо вантажівка від’їжджає занадто рано, зонд коливається і звільняється без пошкоджень. В кінці пробовідбору стріла паркується автоматично.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Випускається у двох модифікаціях: із фіксованою довжиною стріли 3,5 м та з телескопічною стрілою (подовження до 4,4 метра)
  • У стандартній комплектації човник пробовідбірника рухається по рейках довжиною 12 м, що дозволяє відбирати пробу в діапазоні 20 м
  • Опціонально довжина рейки може бути збільшена до 20 м. Також опціонально на одну рейку можна встановити 2 човника з пробовідбірниками
  • Двухпоточний щуп для відбору проб із нержавіючої сталі довжиною 2 метри (можливе подовження до 2,5 або 2,7 м). Відсутність рухомих частин запобігає пошкодженню зразка, а також засміченню зонда
  • Кут обертання 350⁰ дозволяє відбирати пробу з двох автомобілів, встановлених паралельно
  • Автоматичне паркування стріли в кінці роботи
  • Зібрані зразки проходять через циклон, який відокремлює зразок від повітря, запобігаючи відділенню дрібних фракцій. Це дозволяє звести обслуговування фільтра до мінімуму. Загальний час операції становить менше 10 секунд
Вас також може зацікавити