Визначення вмісту пестицидів

Пестициди часто застосовують у боротьбі зі шкідниками, комахами, гризунами, хворобами рослин. Як наслідок залишкові кількості цих хімічних речовин часто зустрічаються в об'єктах навколишнього середовища. Визначення залишків пестицидів у ґрунті проводять методами високоефективної рідинної та газової хроматографії.

отримати комерційну пропозицію

Пестициди та агрохімікати часто застосовують у сільському господарстві для підвищення стійкості та врожайності сільськогосподарських культур, боротьби зі шкідниками, комахами, гризунами, хворобами рослин. Як наслідок залишкові кількості цих хімічних речовин часто зустрічаються в об'єктах навколишнього середовища.

Усі ці речовини здатні накопичуватися в сільськогосподарській продукції, ґрунті, воді, повітрі, природних екосистемах, наприклад, у лісах, із яких потрапляють в організм людей і тварин.

Пестициди та агрохімікати при надходженні в організм людини у надмірних дозах викликають утруднення дихання, ураження центральної нервової системи, сильний головний біль, розлади шлунку, підвищення температури і навіть настання коми та смерть. Постійні надходження невеликих доз пестицидів в організм людини супроводжуються різким зниженням маси тіла, слуху, розвитком катаракти, алергічних реакцій.

Усі без винятку пестициди при ретельному вивченні здійснювали або мутагенний, або інший негативний вплив на живу природу і людину. Близько 90% усіх фунгіцидів, 60% гербіцидів та 30% інсектицидів є канцерогенними, тобто здатні викликати ракові захворювання, і дуже токсичні для довкілля та людей.

Закон України «Про пестициди та агрохімікати» визначає вимоги як до самих препаратів, так і до технічних засобів їх внесення. Відповідно повинні контролюватись і самі препарати, і їхні залишкові кількості, і способи їх внесення та іншого використання.

Стандарти безпеки харчових продуктів змінюються і розвиваються, тому те, що колись було на нижній межі чутливості результатів аналізу допустимих залишків пестицидів, завтра може бути допустимим верхнім значенням.

Визначення залишків пестицидів у ґрунті проводять методами високоефективної рідинної та газової хроматографії.

Аналізатор пестицидів Pesticide Explorer HRAM

Цільові та нецільові робочі процеси з використанням технології Orbitrap.

Аналізатор пестицидів Thermo Scientific™ TSQ™ 9000

Задовольніть поточні та майбутні аналітичні потреби Вашої лабораторії для справді бездоганної роботи з потрійною квадрупольною системою ГХ-МС/МС / МС Thermo Scientific™ TSQ™ 9000.

Аналізатор аніонних полярних пестицидів Anionic Pesticide Explorer

Розширте об’єм Вашого рутинного визначення пестицидів у харчових продуктах за допомогою Thermo Scientific™ Anionic Pesticides Explorer, інтегрованого аналітичного робочого процесу від зразка до результатів.

Вас також може зацікавити