facebook
Визначення титрованої кислотності

Титрована кислотність характеризує вміст усіх кислотних сполук у молоці чи молочних продуктах. Є різні способи вираження титрованої кислотності. В Україні її виражають у градусах Тернера (°Т). Градуси Тернера – це об’єм (см3) гідроксиду натрію (0,1 моль/дм3), який пішов на нейтралізацію кислотних сполук у 100см3 молока. Як індикатор у титруванні використовують фенолфталеїн (5%-вий спиртовий розчин; перехід у забарвлену форму за рН 8,9).

отримати комерційну пропозицію

Суть методу: базується на нейтралізації кислот, що містяться в молочних продуктах, розчином гідроксиду натрію до значення рН = 8,9.

Для визначення титрованої кислотності нормативними документами передбачено два методи: з використанням блоку автоматичного титрування та визначення точки еквівалентності за допомогою вбудованого потенціометричного аналізатора, або за допомогою бюретки й індикатора фенолфталеїну за зміною забарвлення.

Обладнання

Титрувальна бюретка Burkle з оригінальними дозаторами Bürkle.

Бюретка є універсальним приладом для лабораторних потреб, проведення аналізу в польових умовах, гальваностегії, водоочищення тощо. Точність дозування забезпечується спеціальною кнопкою, точне титрування здійснюється за допомогою мікрогвинта, а також високоточної форсунки. Градуювання відповідає класу B (точність відповідає DIN EN ISO 385).

Переваги

 • Об’єм по виходу
 • Бюретки з боросилікатного скла 3.3
 • Хімічностійка
 • Кільцеподібна шкала синього кольору (Colordur)
 • Можна працювати правою та лівою рукою
 • Висока стійкість
 • Точна форсунка дає змогу подавати рідину у вигляді дуже маленьких крапель.
 • Деталі, що контактують із середовищем: ПЕ, ПП, натуральний каучук, боросилікатне скло

Можливі варіанти

Ємність бюретки, мл Градуювання, мл Точність, мл Висота, см Об’єм л № арт.
5 0,05 ± 0,03 61 0.5 9695–1005
10 0,05 ± 0,03 56 0.5 9695–1010
15 0,1 ± 0,045 52 0.5 9695–1015
25 0,1 ± 0,045 65 1 9695–1025
50 0,1 ± 0,075 92 1 9695–1050

Цифрова бюретка Titrette (Brand GmbH) відповідає класу точності А звичайних скляних бюреток. Просте крапельне титрування, компактність і високоточне виконання, можливість підключення до портативного комп’ютера – лише деякі особливості цієї бюретки. Цифрова бюретка Titrette дає змогу виконувати титрування безпосередньо з флакона навіть в обмеженому просторі та без необхідності підключення до електроенергії, відповідно, титрувати можна не тільки в лабораторії, але й у польових умовах.

Прилад має дві конфігурації: стандартна та з можливістю підключення до ПК, коли результати титрування автоматично передаються на комп’ютер подвійним натисканням кнопки CLEAR. Це виключає помилки транскрипції для запису первинних даних та відповідає вимогам GLP. З кожним передаванням даних бюретка передає таку інформацію: титрувальний об’єм, серійний номер приладу, номінальний об’єм і значення налаштувань, а також наступну дату калібрування за графіком. Таким чином, усі вихідні дані збираються й виводяться на дисплей ПК. Цифрова бюретка працює з рідинами в температурному діапазоні +15…+40°С і густиною до 500 мм2/с.

Можливі варіанти

Об’єм Стандартне виконання З можливістю підключення до ПК
10 мл 4760141 4760241
25 мл 4760151 4760251
50 мл 4760161 4760261

Титратор автоматичний Compact G10S (Mettler Toledo) є міцною, простою в експлуатації та компактною конструкцією лабораторних титраторів.

Ключові характеристики

 • Включає 20 удосконалених методів для типових завдань у багатьох галузях. Їх можна використовувати в готовому вигляді або редагувати
 • Інтуїтивно зрозумілий сенсорний інтерфейс One Click допомагає легко й швидко налаштувати головний екран, щоб запускати основні операції робочого процесу одним натисканням на ярлик
 • Датчики та бюретки розпізнаються одразу після підключення
 • Титратори серії Compact сумісні з автосамплером Rondolino. Автоматизація циклів, що включають до дев’яти зразків з очищенням і кондиціонуванням, прискорює повсякденну роботу
 • Бюретка титратора автоматично заповнюється та спорожнюється, що зменшує контакт користувача з хімікатами
 • Титратори серії Compact забезпечують широкі можливості для опрацювання даних. Дані експортуються у форматі CSV, PDF або XML на картку пам’яті. Для підключення принтера є порт USB

Технічні характеристики Compact G10S

Максимальна кількість методів 5
Функції для кожного методу 10 макс.
Можливість встановлення додаткових бюреток Немає
Програмне забезпечення LabX Немає
Ярлики користувачів 4
Метод визначення Потенціометричний
Користувацький інтерфейс One Click® Так
Титрування за Карлом Фішером Ні
Функції Plug & Play Бюретки й датчики
Паралельне титрування Ні
Підключення принтера Так (USB)
Максимальна кількість зразків для аналізу 120
Підключення зчитувача штрих-коду Ні
Дисплей Кольоровий 5,7-дюймовий VGA, сенсорний екран
Мова інтерфейсу Є російська