facebook
Аналізатор вологості ПЧМЦ (прилад Чижова)
Прилад ПЧМЦ

Прилад Чижова модернізований цифровий (ПЧМЦ) призначений для визначення вологості зразків харчових продуктів з автоматичним регулюванням температури плит приладу, для оперативного контролю вологості харчової сировини, напівфабрикатів і готової продукції.

отримати комерційну пропозицію

Принцип роботи приладу полягає у зневодненні методом випарювання зразка сировини за рахунок його прогрівання за необхідної температури протягом заданого часу. Зневоднення зразків проводиться у спеціальних пакетах. Пакети виготовляються зі слабо приклеєного паперу типу ротаторного або газетного. Прилад застосовується в лабораторіях підприємств харчової промисловості (хлібопекарської, кондитерської, молочної, м'ясообробної тощо).

Опис

Виріб складається з блоку висушування зразків та електронного блоку управління й контролю. Блок висушування включає верхню та нижню нагрівальні плити, з'єднані між собою петлею. Верхній блок за допомогою ручки можна відкрити, закладаючи пакет зі зразками. Конструктивно кожен нагрівальний блок є алюмінієвою плитою із закріпленим у ній електронагрівальним елементом. Нагрівальні блоки закрито кришками.

Електронний блок управління складається з вузла регулювання й контролю температури та вузла задавання часу витримки. Він служить для встановлення й автоматичного підтримання необхідної температури, а також для візуального контролю температури блоку висушування зразків. Цифровий індикатор дозволяє контролювати поточне значення температури блоку висушування з точністю до 0,1°С за температури від 1°С до 100°С і з точністю 1°С за температури від 100°С до 199°С. Для контролю часу висушування зразків є таймер, що дозволяє встановлювати витримку часу від 1 хв до 99 хв або встановити режим вимкнення часу.

Електронний блок автоматично здійснює нагрівання плит і підтримання встановленого значення температури висушування.

Під час роботи приладу датчик температури видає сигнал, пропорційний значенню температури, яку мають плити блоку висушування. Електронний блок обробляє сигнал датчика з метою відображення фактичного значення температури плит і вироблення сигналів комутації електронагрівальних приладів. Цифровий індикатор дозволяє контролювати поточне значення температури блоку висушування зразків.

Технічні характеристики

Діапазон температур висушування, що встановлюються Від + 50°С  до + 199°С
Дискретність температур, що встановлюються 0,1°С
Відхилення температури плит блоку висушування зразків від заданої робочої температури, не більше ±2°С
Час нагрівання блоку висушування зразків до встановленої робочої температури, не більше 20 хв
Зазор між дотичними робочими поверхнями плит блоку висушування зразків, не більше 0,1 мм
Джерело живлення Однофазна мережа змінного струму
Напруга 220 В
Частота 50 Гц
Потужність 700 Вт
Діапазон встановлюваних значень часу висушування 1–99 хв
Дискретність значень часу висушування 1 хв
Габаритні розміри:
блоку висушування 210 х 120 мм
блоку управління 175 х 120 х 65 мм
Вага:
блоку висушування 6 кг
блоку управління 0,8 кг
Вас також може зацікавити