Аналізатор вуглецю/азоту CN 802, Velp Scientifica

Аналізатор CN 802 – це універсальне, повністю автоматичне рішення для визначення вуглецю і азоту в широкому переліку зразків. CN 802 забезпечує високу продуктивність як для твердих, так і для рідких зразків, працюючи відповідно до міжнародних стандартів, таких як AOAC, AACC, ASBC, ISO, DIN, IFFO, OIV.

отримати комерційну пропозицію

Процес аналізу

Зразок продувається носієм і падає в реактор для спалювання, де він перетворюється на свої елементарні сполуки при високій температурі (> 1000 °C).

Відділення води виконується у 2 етапи. Перший – це фізична пастка DriStep™ (WT1), яка не потребує обслуговування та стратегічно розміщена після згоряння. Друга – хімічна пастка (WT2), що забезпечує повне видалення залишкового 1% води.

Поєднання високої температури й ексклюзивної технології VcopperTM відновлює діоксид азоту до молекулярного азоту всередині відновної печі.

Детектор VELP NDIR точно визначає концентрацію вуглецю з відмінною межею виявлення. Авторегенеративні поглиначі CO2 вловлюють вуглекислий газ, щоб ексклюзивний детектор теплопровідності (TCD) міг визначати вміст азоту.

Аналізатор CN 802

Пропонуємо аналізатор, а також весь набір аксесуарів і реагентів, необхідних для аналізу. Для аналізу у CN 802 може використовуватися або гелій, або аргон.

Основні характеристики

Час аналізу 2–5 хвилин
Детектор N = TCD (термокондуктометричний детектор)
С=NDIR (недиспергуючий інфрачервоний детектор)
Місткість
автосамплера
До 4 дисків із 30-ма позиціями кожен
Вага зразка До 1 г
Газ-носій Гелій або аргон
Температура згоряння 1030 °C/ 1886 °F
Межа виявлення 001 мгN (He); 0,01 мг (Ar)0.01 мгC
Ступінь вилучення > 99.5%
Відтворюваність (відносне стандартне відхилення) < 0.5% зі стандартом EDTA
Інтерфейси USB, RS232, платформа Ermes (хмара)
Гелій (He) / Аргон (Ar) Чистота 99,999% (класс 5,0)
Кисень (O2) Чистота 99,999% (клас 5,0)
Потужність 1400 Вт
Габарити (ШхВхГ) 655x690x410 мм
Вага 54 кг

Незаперечний плюс компанії VELP – виготовлення не лише інструментів, а й усіх витратних матеріалів для реалізації методу Дюма, що дозволить оптимізувати продуктивність аналізатора.

Вас також може зацікавити