facebook
Автоматичні апарати для визначення температури спалаху в закритому тиглі РМ-93

отримати комерційну пропозицію

Температурою спалаху олій називають найменшу температуру, при якій пари, які з них виділяються, летючі речовини і продукти розкладання при нагріванні в суворо визначених умовах спалахують при миттєвому зіткненні з полум'ям і негайно ж гаснуть.

Цей показник характеризує:

 • Факт фальсифікації продуктів. Знаючи результати для чистих (нерозбавлених) олій та жирів, шляхом лабораторного дослідження легко виявити фальсифікат
 • Наявність або відсутність в оліях домішок органічних розчинників, які застосовуються для вилучення олії з олійної сировини шляхом екстракції

Визначення температури спалаху регламентується ДСТУ 4455:2005 в Україні та ISO 15267:1998 у світі.

Стандарти поширюються на жири тваринні та рослинні й олії і встановлюють методи визначання температури спалаху для встановлення їхньої небезпечності з точки зору виникнення вибуху за наявності залишку гексану або інших присутніх розчинників.

Для аналізу тваринних жирів та рослинних олій за вищезгаданими методиками необхідний апарат ТВЗ. Розрізняють автоматичні, напівавтоматичні та ручні апарати. Два останні відрізняються візуальним детектуванням та ручним завершенням процесу.

Автоматичний аналізатор для визначення температури спалаху РМ-93

PM-93 - повністю автоматичний аналізатор температури спалаху в закритому тиглі, що поєднує сувору відповідність стандартним методам з унікальною технологією управління і системами безпеки і є прецизійним приладом нового покоління.

Особливості:

 • Новий компактний дизайн, остання версія
 • Повна відповідність стандартним методам, 4 швидкості нагріву
 • Просте управління «в 3 кроки»
 • Унікальна запатентована протипожежна система «SafeFlash»
 • Великий стійкий тачскрін-екран 8.4"
 • Підйом і опускання кришки одним рухом
 • Безпечний режим без підпалу
 • 30 програмованих профілів тесту, методів та ідентифікаторів зразка
 • Пам'ять на 2000 результатів
 • Газовий або електричний підпал

Просте управління «в 3 кроки»

SETA PM-93 забезпечує швидке проведення аналізу, використовуючи інтегральний нагрів і примусове охолодження зразка, що максимально збільшує продуктивність.

 1. Завантажте зразок – помістіть заповнений тигель в повітряну баню.
 2. Опустіть кришку – всі датчики і механізми розташовані в ній.
 3. Введіть інформацію про зразок і натисніть «старт».

Управління через тачскрін-екран

Інтуїтивно зрозуміле для користувача меню і 8.4" (215 мм) кольоровий SVGA тачскрін-екран забезпечують незвичайну зручність роботи: хід аналізу відображається на дисплеї. Великий обсяг пам'яті дозволяє зберігати профілі тестів, імена операторів, тестові методи і майже необмежену кількість результатів аналізу.

Унікальні профілі тестів

Унікальні профілі тестів дозволяють швидко проводити схожі аналізи без введення повторюваної інформації. Наприклад, для тестування масиву зразків дизельного палива з близькими очікуваними температурами спалаху можна створити профіль «дизель» відповідно до методу ASTM D93 і очікуваної температурою спалаху 75 °C. Користувач може вибрати цей збережений профіль без необхідності програмування параметрів тесту.

Обслуговування та калібрування

PM-93 інтенсивно тестувався в польових умовах на різних зразках і показав виняткову точність і надійність.

Захищений паролем режим калібрування дозволяє швидко перевірити характеристики приладу з використанням оригінальних перевірочних та калібрувальних зразків від Seta.

Унікальна запатентована система безпеки «Safeflash»

У дизайні РМ-93 велику увагу приділено безпеці роботи з урахуванням сучасних вимог.

У приладі використана унікальна система «SafeFlash», яка автоматично негайно включає вогнегасник при появі полум'я навколо тигля.

Повідомлення на екрані нагадає користувачеві про необхідність перезарядити вогнегасник, замінивши балон з CO2. Балони залишаються запечатаними до моменту розкриття при використанні.

Додаткові заходи безпеки також включають перевірку датчиків, попереднє занурення модуля запалювання, відключення при перегріві, підпал згаслого полум'я і автовідключення газу.

Обробка даних

Хід аналізу і результати відображаються на графічному дисплеї та зберігаються в пам'яті приладу на 2000 комірок.

Усі налаштування приладу захищені паролем.

Формат даних сумісний із більшістю комп'ютерних форматів, порт USB дозволяє зберігати будь-які дані на зовнішніх носіях.

Seta PM-93 може бути безпосередньо підключений до системи LIMS за допомогою стандартного Ethernet-кабелю без використання спеціального програмного забезпечення або інтерфейсів.

Мінімум обслуговування

Модуль кришки тигля легко очищається без розбирання і легко знімається для обслуговування

Вас також може зацікавити