facebook
Пурка літрова ПХ-2
Пурка пх 2

Пурка літрова з падаючим вантажем ПХ-2 призначена для визначення натури зерна (маси зерна в одному літрі). Застосовується в лабораторіях зерноприймальних, переробних підприємств, науково-дослідних організаціях та ін.

отримати комерційну пропозицію

Опис

Пурка складається з таких основних вузлів: пенал, мірка, наповнювач, циліндр насипання, падаючий вантаж, ніж. Для роботи з пуркою необхідні ваги з дискретністю, згідно діючого ДСТУ (не менше 3 кг, дискретність 0,01). Пенал служить основою при складанні пурки для роботи. Мірка представляє собою циліндричний стакан, який має в центрі дна отвір. У верхній частині мірки є щілина для ножа.

Мірка встановлюється у фланець ящика. Наповнювач виконаний у вигляді порожнистого циліндра, що має проточки на торцях. Це дозволяє щільно встановлювати наповнювач на мірку. Циліндр насипання встановлюється на наповнювач. Циліндр насипання має на одному кінці вирізане вікно. Тут усередині циліндра змонтована воронка із заслінкою і замком. Падаючий вантаж виконаний у вигляді циліндра з кільцевою виточкою. Ніж виготовлений з листа нержавіючої сталі, має виріз у вигляді прямого кута. Якщо падаючий вантаж знаходиться на дні мірки, а ніж вставлений в щілину мірки, то обсяг мірки між верхньою площиною вантажу і нижньою площиною ножа дорівнює одному літру.

Переваги:

  • Скорочено тривалість вимірювань за рахунок використання електронних ваг від 3-х кг із дискретністю 0,01 г. У комплект з пуркою ПХ-2 ваги не входять, а поставляються за окремим замовленням. Рекомендовані моделі ваг OHAUS
  • Компактний укладальний ящик. Він виготовлений з ламінованої фанери – а це зручність при транспортуванні та зберіганні
  • Простота та зручність в обслуговуванні
  • Сучасний дизайн

Технічні характеристики:

Похибка показника, г, не більш ± 4
Розмах показань на сухому зерні пшениці, очищеної від домішок і просіяній на полотнах решітних з комірками 2,6х20, 2,8х20, г в 6-ти вимірах 2,10
Габаритні розміри, мм  
- в робочому стані 240x240x720
- в зібраному вигляді для транспортування 260x260x130
Маса, кг 4,5
Вас також може зацікавити