Лабораторний орбітальний шейкер LS-211, LOIP

Орбітальний шейкер LOIP LS-211 із цифровим управлінням є інтелектуальним безпечним перемішувальним пристроєм нового покоління. Цей шейкер відрізняється високою надійністю та дозволяє виконувати довгострокове перемішування рідин навіть при повному завантаженні (до 20 кг).

отримати комерційну пропозицію

Ґрунт – досить складний об'єкт, що поєднує в собі ознаки живої та неживої природи. Хімічне дослідження ґрунту зазвичай проводиться шляхом підготовки до аналізу завчасно відібраного зразка ґрунту і визначення складу ґрунтових витяжок – водної, кислотної, сольової. Від правильності приготування ґрунтових витяжок багато в чому залежать і результати дослідження ґрунтового зразка.

Водна витяжка використовується для визначення вмісту в ґрунті розчинних солей – хлоридів, сульфатів, карбонатів, гідрокарбонатів, солей кальцію і магнію – головним чином при оцінці засоленості ґрунту.

Сольова витяжка використовується для визначення величини рН, що є показником обмінної кислотності ґрунту.

Кислотна витяжка використовується для визначення вмісту в ґрунті нерозчинних у воді та сольовому розчині компонентів – головним чином важких металів, які можуть перебувати у ґрунті в різних формах і переходять в розчинні форми тільки в сильнокислому середовищі.

Підготовка витяжок ґрунту для аналізу відбувається за допомогою перемішувальних пристроїв – лабораторних шейкерів. Екстрагують сполуку з проб ґрунту, безпосередньо струшуючи проби на шейкері з екстрагентом при зазначеній в методиці швидкості протягом певного часу.

Перемішування речовин може відбуватися майже у будь-який лабораторному посуді. Шейкер на відміну від ручних операцій із посудом може одночасно збовтувати кілька посудин, пробірок і склянок.

Існують моделі з різними характеристиками: вони відрізняються універсальністю платформ, широким діапазоном швидкостей обертання і різноманітністю вбудованих функцій.

Лабораторний орбітальний шейкер LS-211, LOIP

Орбітальний шейкер LOIP LS-211 із цифровим управлінням є інтелектуальним безпечним пристроєм нового покоління. Даний шейкер відрізняється високою надійністю і дозволяє виконувати довгострокове перемішування рідин навіть при повному завантаженні (до 20 кг). Мікропроцесорний контролер, забезпечений таймером, дозволяє задавати необхідні умови перемішування будь-яких рідких компонентів у колбах, ділильних воронках, пробірках та іншому лабораторному посуді.

Особливості конструкції:

  • Мікропроцесорний контролер і енкодерні регулятори для завдання умов перемішування
  • Два РК-дисплеї для відображення заданих і поточних значень швидкості й часу перемішування
  • Комплект платформи і тримачів для дворівневого завантаження
  • Електронний таймер зворотного відліку
  • Звукова і візуальна сигналізація закінчення циклу перемішування
  • Захист від перевантаження платформи
  • Універсальна знімна платформа з полірованої нержавіючої сталі для розміщення лабораторних ємностей
  • Притискні валики для кріплення ємностей можуть бути зафіксовані на напрямних в будь-якому положенні
  • Тримачі для ділильних воронок (опція)

Технічні характеристики:

Тип руху Орбітальний
Швидкість обертання платформи, хв-1 40–300
Амплітуда обертань платформи, мм 30
Максимальне навантаження на платформу, кг 20
Таймер (час відображається у г, хв, с) 0…8 годин
Споживана потужність, Вт 200
Розмір платформи, мм 445х305
Габаритні розміри, мм 525х510х225
Маса, кг 37
Вас також може зацікавити