Пробовідбірники для різних типів ґрунтів, Burkle

Надзвичайно міцний пробовідбірник із загартованими кованими головками бура. Кожен бур-наконечник призначений для роботи із ґрунтами певного типу. Форма головок бура «Кріт» (Mole) забезпечує мінімальний опір при введенні й витяганні пробовідбірника. Це сприяє зниженню фізичного навантаження при роботі з ним.

Результати будь-якого аналізу залежать від правильного відбору проб і попередньої їх обробки. Відбір проб для агрохімічного аналізу необхідно проводити, враховуючи вертикальну структуру, неоднорідність ґрунтового покриву, рельєф і клімат місцевості. Відбір змішаних зразків найкраще проводити у весняний період, коли на поле ще не внесені добрива і не проведені посіви. Другий термін відбору зразків встановлюється після збирання врожаю, коли основний запас доступних поживних елементів вже витрачено рослинами, а відсутність посівів не заважає виконанню робіт.

Відбір проб здійснюється відповідно до ДСТУ 4287-2004 Якість ґрунту. Відбирання проб.

Проби, відібрані для проведення хімічного аналізу, упаковують в ємності з хімічно нейтрального матеріалу або поліетиленові мішечки і додають до них етикетки з інформацією для ідентифікації зразка.

Обладнання для відбору проб

Пробовідбірник «Кріт» із ручкою та штоком

Надзвичайно міцний пробовідбірник із загартованими головками бура. Призначений для визначення властивостей ґрунтів, їхньої вологості та структури. Форма головок бура «Кріт» (Mole) забезпечує мінімальний опір при введенні та витяганні пробовідбірника. Це сприяє зниженню фізичного навантаження при роботі з ним.

Пробовідбірник «Кріт» (Mole) складається з декількох частин:

  • Ручка зі штоком завдовжки 75 см
  • Подовжувальна трубка довжиною 100 см (використовується за необхідності)
  • Один із семи бурів-наконечників: кожен бур-наконечник призначений для роботи з ґрунтами певного типу

Процедура монтажу пробовідбірника з деталей досить проста. Подовжувальні штоки дозволяють збільшити глибину пробовідбору до 5 м.

Для пробовідбірника «Кріт» (Mole) є різні бури-наконечники.

Наконечник для глин і вологих ґрунтів
Вузькі бічні леза для мінімізації опору ґрунту. Оскільки вологі ґрунти характеризуються високою адгезивною здатністю, зразок досить міцно утримується на наконечнику.
Наконечник для піску
Широкі бічні леза добре утримують пісок.
Наконечник для крупного піску
Дуже широкі бічні леза дозволяють утримувати великий пісок і дуже сухий ґрунт.
Наконечник для змішаних ґрунтів
Наконечник добре утримує ґрунти з низькою і високою адгезивною здатністю.
Наконечник для прибережних ґрунтів
Призначений для твердих ґрунтів, ґрунтів у суміші з дрібною галькою і ґрунтів, покритих твердою кіркою. Довгі леза знижують опір при роботі з такими ґрунтами.
Наконечник для гравію
Має злегка закруглені скошені леза, які врізаються у гравій при обертанні бура. У ході відбору проби камінчики затискаються між лезами. Більш дрібні складові ґрунту – крупний пісок і дрібний гравій утримуються всередині наконечника.
Наконечник для видалення каменів
Призначений для видалення та збору каменів, що заважають проводити відбір проб за допомогою перерахованих вище бурів-наконечників.
Вас також може зацікавити