Набір для аналізу pH ґрунту та потреби у вапнуванні SK100, Palintest

Комплект для тестування ґрунту початкового рівня SK100 включає все обладнання для вимірювання pH ґрунту і вимог до вапна, щоб визначити доступність основних поживних речовин у ґрунті.

Ґрунт – цінний, але невідновлюваний ресурс. Він підтримує життя у всьому світі, забезпечуючи основу для виробництва здорової їжі, палива, волокон для одягу та лікарських засобів. Захист та управління здоров'ям ґрунту потребує зосередження уваги на ґрунтових макроелементах та мікроелементах. Випробування підтверджують, що ґрунт здатний підтримувати зростаюче населення, захищаючи при цьому довкілля.

Тестування ґрунту є життєво важливою роботою в галузі сільськогосподарського та садівничого управління. Набори для тестування ґрунту компанії Palintest були спеціально розроблені для допомоги фермерам, садівникам та іншим фахівцям для проведення швидкого аналізу параметрів ґрунту «на місці».

SK100 Набір для аналізу pH ґрунту та потреби у вапнуванні

Комплект для тестування ґрунту початкового рівня SK100 включає все обладнання для вимірювання pH ґрунту і вимог до вапна, щоб визначити доступність основних поживних речовин у ґрунті.

Набір для аналізу pH ґрунту та потреби у вапнуванні SK100

pH ґрунту – найбільш важливий параметр для тестування ґрунту, що дає інформацію не лише про кислотність чи лужність ґрунту, а й про доступність основних поживних речовин.

pH Soiltester та реагенти для 50 тестів

Чітке візуальне визначення pH ґрунту без необхідності калібрування чи обслуговування.

Буферні таблетки для визначення потреби у вапні

Посилення тестування рН ґрунту простим наступним тестом для розрахунку потреби в дозуванні вапна.

Портативний та легкий комплект

Поставляється в кейсі для захисту та зберігання компонентів набору, включаючи унікальний мініфлакон із деіонізованою водою. Визначення рН проводиться з використанням однієї таблетки (реагенту) та блоку Palintest Soiltester pH для визначення кольору. Визначення потреби у вапнуванні проводиться з використанням однієї буферної таблетки і здійснюється як продовження вимірювання pH.

Вас також може зацікавити