Набір для визначення родючості ґрунту SK200, Palintest

SK200 – це компактний та легкий комплект для польових випробувань, що ідеально підходить для ефективного моніторингу родючості ґрунту.

Ґрунт – цінний, але невідновлюваний ресурс. Він підтримує життя у всьому світі, забезпечуючи основу для виробництва здорової їжі, палива, волокон для одягу та лікарських засобів. Захист та управління здоров'ям ґрунту потребує зосередження уваги на ґрунтових макроелементах та мікроелементах. Випробування підтверджують, що ґрунт здатний підтримувати зростаюче населення, захищаючи при цьому довкілля.

Тестування ґрунту є життєво важливою роботою в галузі сільськогосподарського та садівничого управління. Набори для тестування ґрунту компанії Palintest були спеціально розроблені для допомоги фермерам, садівникам та іншим фахівцям для проведення швидкого аналізу параметрів ґрунту «на місці».

SK200 Набір для визначення родючості ґрунту

SK200 – це компактний та легкий комплект для польових випробувань, що ідеально підходить для ефективного моніторингу родючості ґрунту.

Випробування макроелементів у ґрунті в польових умовах

Обладнання та реактиви для візуального тестування для вимірювання pH ґрунту, потреби у вапнуванні, нітратного азоту, фосфору та калію (N/P/K) за допомогою простих візуальних методів тестування ґрунту. Простий швидкий аналіз ґрунту досягається екстрагуванням та комплектом реактивів для кожного з параметрів.

Портативний та легкий комплект

Повний комплект для ґрунтових тестів, включаючи реагенти та обладнання, розміщений в одній наплічній валізці.

Ідеально підходить для агрономів, фахівців із сільського господарства та добрив

Розроблений спеціально для портативного використання різними користувачами – агрономами, фермерами та спеціалістами з добрив.

Вас також може зацікавити