facebook
Повний комплект для аналізу ґрунту SKW500, Palintest

Захист та управління здоров'ям ґрунту потребує уваги до макро- та мікроелементів ґрунту. SKW500 – це повний набір для тестування для професійного управління ґрунтом.

отримати комерційну пропозицію

Ґрунт – цінний, але невідновлюваний ресурс. Він підтримує життя у всьому світі, забезпечуючи основу для виробництва здорової їжі, палива, волокон для одягу та лікарських засобів. Захист та управління здоров'ям ґрунту потребує зосередження уваги на ґрунтових макроелементах та мікроелементах. Випробування підтверджують, що ґрунт здатний підтримувати зростаюче населення, захищаючи при цьому довкілля.

Тестування ґрунту є життєво важливою роботою в галузі сільськогосподарського та садівничого управління. Набори для тестування ґрунту компанії Palintest були спеціально розроблені для допомоги фермерам, садівникам та іншим фахівцям для проведення швидкого аналізу параметрів ґрунту «на місці».

SKW500 Повний комплект для аналізу ґрунту

Захист та управління здоров'ям ґрунту потребує уваги до макро- та мікроелементів ґрунту. SKW500 – це повний набір для тестування для професійного управління ґрунтом.

Управління здоров'ям ґрунту

Soiltest 10 охоплює 10 найважливіших параметрів якості ґрунту для управління його здоров'ям та оптимізації врожаю.

Тестування макро- та мікроелементів

Протоколи тестування показників: pH, нітратний азот, фосфор, калій, кальцій, магній, електропровідність/солевміст, алюміній, амонійний азот, хлориди, мідь, залізо, марганець та сульфати.

Впорядковуйте дані на ходу

Фотометр Soiltest 10 зберігає до 500 наборів для повного відстеження результатів.

Ідеально підходить для використання у польових умовах

Поставляються у міцних переносних кейсах для польових випробувань ґрунту. Наші набори для тестування пропонують економічне та просте рішення для тестування, яке ідеально підходить для польових випробувань.

Вас також може зацікавити