Професійний набір для управління ґрунтом SKW400, Palintest

Професійний комплект для управління ґрунтом SKW400 забезпечує фундаментальні можливості тестування поживних речовин у ґрунті, використовуючи цифрові вимірювання для підвищення точності.

отримати комерційну пропозицію

Ґрунт – цінний, але невідновлюваний ресурс. Він підтримує життя у всьому світі, забезпечуючи основу для виробництва здорової їжі, палива, волокон для одягу та лікарських засобів. Захист та управління здоров'ям ґрунту потребує зосередження уваги на ґрунтових макроелементах та мікроелементах. Випробування підтверджують, що ґрунт здатний підтримувати зростаюче населення, захищаючи при цьому довкілля.

Тестування ґрунту є життєво важливою роботою в галузі сільськогосподарського та садівничого управління. Набори для тестування ґрунту компанії Palintest були спеціально розроблені для допомоги фермерам, садівникам та іншим фахівцям для проведення швидкого аналізу параметрів ґрунту «на місці».

SKW400 Професійний набір для управління ґрунтом

Професійний комплект для управління ґрунтом SKW400 забезпечує фундаментальні можливості тестування поживних речовин у ґрунті, використовуючи цифрові вимірювання для підвищення точності.

Управління здоров'ям ґрунту

Soiltest 10 охоплює 10 найважливіших параметрів якості ґрунту, що дозволяє управляти його здоров'ям та оптимізувати врожай.

Цифрове тестування макроелементів у ґрунті

Прості, готові до застосування методи тестування ґрунту на наступні показники: pH, нітратний азот, фосфор, калій, кальцій, магній та електропровідність за допомогою фотометра Soiltest 10 компанії Palintest.

Впорядковуйте дані на ходу

Фотометр Soiltest 10 зберігає до 500 наборів для повного відстеження результатів.

Ідеально підходить для використання у польових умовах

Поставляються у міцних переносних кейсах для польових випробувань ґрунту. Наші набори для тестування пропонують економічне та просте рішення для тестування, яке ідеально підходить для польових випробувань.

Вас також може зацікавити