Засоби індивідуального захисту для працівників АПК
Засоби індивідуального захисту для працівників АПК
Робота в агропромисловому секторі часто пов’язана з підвищеним ризиком для робітників. Це пояснюється наявністю таких факторів, як жар, хімічні речовини, електрострум, шкідливі частинки, що переносяться повітрям. Уберегти робітників від тілесних ушкоджень чи інших небезпек на виробництві допомагають засоби індивідуального захисту. ХЛР пропонує великий вибір надійних ЗІЗ від світових виробників.

Каталог «Матеріали й засоби для гарантування безпеки праці»

До засобів індивідуального захисту належать предмети одягу, спеціальний одяг або обладнання, призначені для усунення ризиків під час роботи з хімікатами, і для зменшення біологічного забруднення.

Ефективні ЗІЗ мають формувати функціональний бар’єр між користувачем і робочим середовищем, водночас не створюючи значного дискомфорту й не перешкоджаючи здатності людини повноцінно працювати.

3M Company – сто років досвіду

Американська корпорація 3M уже понад століття працює в галузі промислового виробництва, дизайну й будівництва, електроніки й енергетики, безпеки робітників, охорони здоров’я й виробництва побутових товарів. Під торговими марками 3M виробляються різні типи інноваційного респіраторного й індивідуального захисного обладнання і пристроїв безпеки.

Захист органів слуху

Засоби захисту органів слуху зменшують енергію шуму, яка досягає внутрішнього вуха й призводить до його пошкодження. Функціонування великої техніки на агропромислових підприємствах неможливе без виникнення значних рівнів шуму. Для убезпечення персоналу під час роботи мають використовуватися спеціальні засоби, які захищають орган слуху, не знижуючи можливості для спілкування. Найпоширенішими типами ЗІЗ є беруші й навушники.

Продукція 3M Combat Arms покоління 4.1 забезпечує захист від усіх видів шуму на виробництві, зокрема й під час роботи генераторів. Беруші 3M Combat Arms Earplugs випускаються у трьох розмірах: малі, середні й великі, що підходять для більшості вушних каналів. Зазвичай рекомендують брати найменший розмір, що гарантує хорошу герметичність і надійну посадку, але водночас достатній, щоб зовнішній фланець герметизував вушний канал. Ергономічний перекидний перемикач без проблем перемикається у вусі, навіть у рукавичках. Пристрій легко чистити, до нього не потрібні батарейки.

Захист органів дихання

Щоб захистити органи дихання, робітники застосовують ЗІЗ окремого типу, які не дають вдихати небезпечні речовини з повітря робочого місця. Найбільш поширеними в цій категорії є протиаерозольні респіратори й маски та напівмаски зі змінними фільтрами.

Захист очей

Спеціальні засоби допомагають контакту очей із небезпечними факторами. Це зокрема:

 • Удар і подальша дія дрібних шматочків твердих тіл
 • Оптичне випромінювання (пов’язане з процесами зварювання, сонячні відблиски, лазерне випромінювання)
 • Пил і гази (вугільний пил від зварювання або через аерозолі шкідливих хімічних речовин)
 • Краплі й бризки (з’являються під час розливу рідини)
 • Розплавлені метали й гарячі тверді тіла (металева стружка, що утворюється в металургійних процесах)

Захист голови й обличчя

Спеціально розроблені головні убори здатні витримувати проникнення й пом’якшувати поштовх від удару. Серед цього типу ЗІЗ найширше використовується каска.

Захисний одяг

Індивідуальний захисний одяг необхідний на підприємствах, де робітникам загрожує небезпечний вплив токсичних або корозійних хімічних речовин, біологічних патогенів, бризок розплавленого металу, екстремальних температур тощо.

ХЛР постачає засоби першої допомоги ТМ Plum Safety

«Хімлаборреактив» пропонує широкий асортимент продукції для надання першої допомоги виробництва данської компанії Plum Safety, яка працює у цій сфері з 1860 року.

Найбільш уживаними для надання першої допомоги в разі нещасного випадку є такі засоби:

 • Флакони для промивання очей
 • Гель від опіків
 • Аптечки
 • Пластирі

Важливо також подбати про те, щоб рішення для надання першої допомоги були адаптованими до конкретного робочого місця. Тоді Ви зможете найбільш безпечно й відповідно до гігієнічних вимог надати домедичну допомогу постраждалим.

Асортимент препаратів Plum pH Neutral (усі, крім  DUO, постачаються з пилозахисним ковпачком):

 • Флакон для промивання очей, рН нейтр: нейтралізує кислоти, луги й інші хімікати в разі потрапляння їх в очі.
 • Флакон із рідиною для промивання очей, 0,9% NaCl: допоможе, якщо в очі потрапили сторонні частинки (металева або деревна стружка, пил, бруд).
 • Станція для екстреного промивання очей DUO: дає змогу одночасного обробляти обидва ока. У наборі один флакон рН нейтрального стерильного буферного фосфатного розчину (4,9%) на 500 мл і один флакон стерильного розчину хлориду натрію (0,9%) на 1000 мл.
 • Спрей Plum для промивання ран і очей, 50 мл: портативний, простий у використанні, безболісний спрей на основі фізіологічного розчину використовується для оброблення порізів і подряпин на шкірі або для вимивання пилу й бруду з очей. Працює під будь-яким кутом, що дає збалансовану швидкість потоку стерильного фізрозчину (0,9%). Із цим засобом значно зменшується ризик подальшого зараження.

Зір – одне з найважливіших чуттів, тож ми маємо особливо берегти наш орган зору. Завжди майте розчин для промивання в зонах підвищеного ризику і забезпечте швидкий доступ до захисних засобів, адже в ситуації з тяжкими наслідками важлива кожна секунда.

Продукція Plum Safety продумана до дрібниць і проста в застосуванні завдяки чітким піктограмам, які показують правильне використання. Наочник допомагає тримати око відкритим. Промивна рідина потрапляє в потрібне місце й у потрібній кількості м’яким і рівномірним потоком.

Якщо у Вас виникли додаткові запитання щодо асортименту ЗІЗ – звертайтеся!

Фотогалерея
Оцініть, будь ласка, корисність матеріалу для Вас
51.01%
Корисно 4 Не корисно 0
Поділіться статтею з колегами
Коментарі ()
додати коментар
Вас також може зацікавити