17 липня 2026 року в Києві відбулася MHP Procurement Conference 2026 – щорічна конференція МХП, яка вже втретє об’єднала понад 200 представників українського й міжнародного бізнесу, експертів із закупівель, логістики та інших напрямів.
Конференція організована, щоб ділитися власним досвідом, розвивати закупівельну експертизу і сприяти розвитку українського бізнесу. МХП дотримуються принципу «Розвиваємося самі – розвиваємо партнерів». ХЛР поділяє цей підхід, адже стійке партнерство й розвиток компаній посилюють українську економіку та створюють нові можливості для підприємництва.
Цьогорічна тема – «Україна у глобальних закупівлях». Учасники обговорювали не тільки світові підходи, які варто впроваджувати українським компаніям. Йшлося також про досвід, який український бізнес уже може запропонувати міжнародному ринку: швидку перебудову процесів, роботу в умовах невизначеності, пошук альтернативних маршрутів і здатність зберігати стабільність постачання під постійним тиском.
Компанія «Хімлаборреактив» долучилася до конференції як багаторічний партнер МХП та представила на своєму стенді рішення для контролю сировини, виробничої гігієни й безпечності харчової продукції.
Від вхідного контролю до гігієни виробництва
Серед представлених рішень на MHP Procurement Conference 2026:
- Компактний портативний аналізатор SCiO – прилад для експрес-оцінювання якості продукції безпосередньо в полі, на елеваторі або складі, з отриманням результатів за лічені секунди
- Люмітестер Kikkoman – люмінометр для експрес-контролю чистоти виробничих поверхонь за 10 секунд
- Система Vertu TOUCH від VICAM – рішення для аналізу кількісного скринінгу мікотоксинів у зерні та кормах, стандартизації процедури тестування і зменшення впливу людського фактора на результат
- RapidScan від Gold Standard Diagnostics – ридер для кількісного визначення ГМО й алергенів
- Мікробіологічний пробовідбірник повітря TRIO.BAS TRIO – автоматичний прилад для одночасного відбору проб повітря на поживні середовища
- Лабораторний посуд Labexpert і DURAN
Закупівлі в умовах нової реальності
Конференція мала благодійну мету. Усі кошти від продажу квитків – понад 1,5 млн грн – Благодійний фонд «МХП-Громаді» спрямує на підтримку України в боротьбі з ворогом.
Для ХЛР участь у конференції стала можливістю підтримати цю ініціативу й продовжити професійний діалог із партнерами про рішення, від яких сьогодні залежить стійкість українського бізнесу.
«Український бізнес сьогодні працює заради спільної мети – перемоги. Тому ми без вагань прийняли запрошення нашого стратегічного партнера МХП долучитися до конференції та благодійного збору на підтримку наших захисників.
Подія також дала змогу почути лідерів галузі та обговорити трансформацію закупівель, автоматизацію процесів і використання штучного інтелекту», – зазначила Любов Нисторяк, керівник галузевої групи «Тваринництво та м’ясопереробка» компанії ХЛР.
Дякуємо організаторам заходу за змістовну програму й можливість долучитися до благодійної ініціатив!












