Відкалібрувати ваги та дозатори тепер можна в ХЛР!
Відкалібрувати ваги та дозатори тепер можна в ХЛР!
До послуги з калібрування за видом вимірювання «термометрія» в Калібрувальній лабораторії ТОВ «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ» додалася можливість й калібрування електронних ваг та мірних поршневих пристроїв.

Уже рік Калібрувальна лабораторія (КЛ) ТОВ «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ» успішно надає послуги з калібрування за видом вимірювання Т – термометрія (температура) – калібрування устаткування лабораторного та випробувального для відтворення і підтримання температурних режимів. Таку можливість маємо завдяки атестації від Національного агентства з акредитації України (атестат про акредитацію №40069). Наші партнери зручно і швидко калібрують у нас  різноманітну теплотехніку, зокрема термостати, сушильні шафи, електропечі тощо й отримують відповідні документи про це.

Ми вирішили не зупинятися, продовжувати розвивати успішний досвід і розширювати спектр послуг Калібрувальної лабораторії для зручності наших партнерів. Тож тепер КЛ також здобула право проводити калібрування:

  • Приладів зважувальних неавтоматичних (електронні ваги) в діапазоні від 1 · 10-6 кг до 300 кг

За замовчуванням – калібрування в п’яти точках, рівнорозподілених по діапазону вимірювання. Таке калібрування спеціалісти ХЛР можуть здійснити безпосередньо на території КЛ або ж на території замовника

  • Пристроїв мірних поршневих (поршневих піпеток, поршневих бюреток, дозаторів, диспенсерів) у діапазоні від 0,01 мл до 200 мл.

За замовчуванням – калібрування в трьох точках, рівнорозподілених по діапазону вимірювання. Таке калібрування здійснюється виключно на території КЛ

Чому варто скористатися нашими послугами?

Бо Калібрувальна лабораторія ТОВ «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ» – це:

  • Найновіше еталонне обладнання
  • Укомплектований штат сертифікованих метрологів
  • Видача свідоцтва про калібрування зі знаками НААУ та ILAC MRA
  • І конкурентні ціни

Серед переваг – і швидкість обслуговування: зазвичай наші фахівці проводять калібрування усього за декілька днів. Ви також можете отримати консультації технічних спеціалістів нашої компанії.

Якщо бажаєте оформити замовлення на калібрування чи отримати додаткову інформацію, пишіть на електронну адресу mazur.vg@hlr.ua.

Оцініть, будь ласка, корисність матеріалу для Вас
20.65%
Корисно 1 Не корисно 0
Поділіться статтею з колегами
Коментарі ()
додати коментар
Вас також може зацікавити